نمایندگی بوتان در مهرشهر

نمایندگی بوتان در مهرشهر کرج تعمیرات پکیج – آبگرمکن کمتر از 45 دقیقه {عضو اتحادیه

نمایندگی بوتان در مهرشهر کرج تعمیرات پکیج

نمایندگی بوتان در مهرشهر می تواند در نصب و تعمیر انواع محصولات برند بوتان اعم از پکیج و آبگرمکن خدماتی تضمین شده ارائه کند. این خدمات با کمترین قیمت نسبت به سایر مراکز نصاب و تعمیر کننده، با بالاترین کیفیت و توسط سرویس کاران ماهر ارائه می شوند.

در خرابی های معمولی آبگرمکن گازی چه باید کرد؟ نمایندگی بوتان در مهرشهر پاسخ می دهد!

تعمیر آبگرمکن های گازی ساده و قدیمی با یک محفظه احتراق باز به دست خود شما می تواند آسان باشد. اما اگر یک دستگاه مدرن و گران قیمت دارید که با وسایل الکترونیکی بارگذاری شده است، بهتر است این ایده را کنار بگذارید. عواقب تعمیرات نامناسب می تواند وخیم باشد. در صورتی که مدت گارانتی دستگاه به پایان نرسیده است اصلا وارد عمل نشوید. نمایندگی آبگرمکن بوتان در مهرشهر کرج می تواند دستگاه شما را به صورت کاملا تخصصی و در کمترین زمان ممکن تعمیر کند.

چندین گزینه به عنوان رایج ترین و قابل حل ترین مشکلات برای مالک وجود دارند.تعمیرات پکیج در مهرشهر در این موارد شاید بتوانید بدون تماس با نمایندگی بوتان در مهرشهر کرج مشکل را حل کنید.

نمایندگی رسمی بوتان مهرشهر

تعمیر مبدل حرارتی ستون گاز در صورت ایجاد ترک یا رسوب

اگر شکافی در مبدل حرارتی آبگرمکن بوتان خود پیدا کردید، می توانید بدون تماس با شرکت بوتان در مهرشهر آن را با یک آهن لحیم کاری برطرف کنید. اگر آسیب در مکانی قابل دسترس باشد، نیازی به برداشتن مبدل حرارتی نیست. تمام آب داخل محفظه را تخلیه کنید. برای انجام این کار، باید منبع تغذیه آپارتمان را قطع کرده و شیرهای آب گرم را باز کنید. پس از خشک شدن مبدل حرارتی، محل آسیب دیده را سمباده بزنید و با یک حلال آن را چربی زدایی کنید. سپس ترک با رزین و قلع مهر و موم می شود. حال آب را وصل کنید و بررسی کنید که تعمیر چقدر خوب انجام شده است.

اگر در لوله مبدل حرارتی رسوب ایجاد شده است (که این مشکل معمولاً در مناطقی با آب “سخت” اتفاق می افتد) باید دستگاه را با هر ترکیب رسوب زدایی خاصی بشویید. برای انجام این کار، آب تخلیه و یک شلنگ به ورودی مبدل حرارتی متصل می شود. در ادامه ترکیب رسوب زدا در داخل شلنگ ریخته می شود. دقت داشته باشید که شیرهای آب گرم باید در طول فرآیند بسته شوند! اجازه دهید محلول به مدت دو ساعت در داخل مبدل بماند. در این مدت اسید کلریدریک تمام رسوبات را می خورد و از بین می برد. برای اطمینان از تمیز شدن کامل محفظه احتراق مبدل، این کار را دو بار تکرار کنید. فراموش نکنید که هنگام کار با این محصولات سوزاننده، مراقب دست ها و چشم های خود باشید و حتما از دستکش و عینک ایمنی استفاده کنید.

اگر آبگرمکن گازی روشن نشد چه باید کرد؟

آبگرمکن های گازی دارای سیستم جرقه زنی دستی یا اتوماتیک هستند. آخرین مدل های آبگرمکن بوتان مجهز به هیدروژناتور هستند، که جهت ایجاد احتراق انرژی تولید می کند. به طوری که با فشار ضعیف آب یا عدم وجود آن، چنین ستون هایی ممکن است مشتعل نشوند. تا زمانی که شیر آب را باز نکنید، ستون شروع به کار نخواهد کرد. دلیل عدم واکنش ممکن است فشار آب در شبکه کلی آب باشد. دلیل مشابه همچنین شامل عدم فشار در لوله گاز است.

در حالت کلی خرابی آبگرمکن های گازی را می توان به نقص عملکرد واحد آب یا دریچه شیرگاز نسبت داد. این دریچه، دریچه ای است که منبع سوخت را باز می کند. اگر آبگرمکن گازی هنگام باز شدن آب روشن نشود یا به طور غیر منتظره شروع به کار کند به دنبال آسیب دیدن این دستگاه باشید. در این مورد برطرف کردن خرابی شامل جایگزینی غشا است.

اگر جرقه زن ستون گاز پس از رها کردن دکمه خاموش شود، نماینده بوتان مهرشهر چه راهکاری را پیشنهاد می کند؟

اگر دستگاه دارای احتراق دستی باشد، در این مورد به گفته متخصصان نمایندگی بوتان در مهرشهر می توان مشکل را به ترموکوپل نسبت داد. در این حالت با رها شدن دکمه فیتیله احتراق خاموش می شود. دلیل آن خرابی شیر برقی است. گاهی اوقات فیتیله به دلیل رسوبات کربن خاموش می شود. این قسمت را می توان به راحتی با خلال دندان آغشته به نفت سفید جدا و تمیز کرد.

 

چرا آبگرمکن به خودی خود خاموش می شود و چگونه مشکل را حل کنیم؟

سرویس کار نمایندگی بوتان در مهرشهر به شما خواهد گفت که خاتمه غیرمنتظره عملکرد آبگرمکن می تواند با همان واحد آب مرتبط باشد. اگر فشار آب زیاد باشد، شیر کار می کند و با کاهش فشار، جریان سوخت را قطع می کند. دلیل دوم تخریب خود به خود ستون و به دنبال آن ناپدید شدن نیروی هل دهنده است. در این حالت حسگرهای حساس فوراً واکنش نشان می دهند و سیگنال خاموش شدن اضطراری را نمایان می کند. در اغلب موارد علت خاموش شدن خود به خودی آبگرمکن، خراب شدن شیر برقی است. ترموستات حد از این رو لازم است که هر از گاهی این قسمت از دستگاه را تعویض کنید. بررسی کارکرد این شیر آسان است. فقط باید آن را جدا کرده و بدون اینکه سیم ها پاره شود بیرون بکشید. اگر دستگاه همچنان به کار خود ادامه دهد، این مشکل علت خاموشی آبگرمکن نیست.

اگر همه دلایل بالا در مورد آبگرمکن شما درست نبود، به احتمال زیاد خرابی سنسور دما علت ایجاد مشکل است. شما نمی توانید عملکرد این قسمت را بدون تجهیزات خاص کنترل کنید، بنابراین با نمایندگی آبگرمکن بوتان در مهرشهر کرج تماس بگیرید.

نمایندگی بوتان مهرشهر

قوانین اساسی برای مراقبت از آبگرمکن های گازی

نمایندگی بوتان در مهرشهر توصیه می کند که برای کارکرد طولانی مدت و بدون مشکل آبگرمکن گازی خود توجه به موارد زیر را مد نظر قرار دهید. در غیر این صورت، خرابی مکرر آبگرمکن اجتناب ناپذیر خواهد بود. دستگاهی که با مشکل مواجه می شود ممکن است برخی تغییرات به شرح زیر را نشان دهد:

 • افزایش زمان گرم کردن آب تا دمای از پیش تعیین شده؛
 • ایجاد صداهای غیر معمول همراه با اختلال در عملکرد دستگاه؛
 • تغییر ظاهر، رنگ، بو یا طعم در آب لوله کشی؛

اگر حداقل یکی از این علائم ظاهر شد، می توانید برای رفع مشکل اقدامات زیر را انجام دهید:

 • دستگاه را از منبع برق جدا کنید.
 • پوشش محافظ را بردارید.
 • کابل ها را جدا کنید.
 • جلوی جریان آب سرد را بگیرید.
 • آب باقیمانده در داخل مخزن را با استفاده از شلنگ خارج کنید.
 • پیچ های نگهدارنده المنت گرمایش را بردارید.
 • مبدل حرارتی را بردارید و آن را رسوب زدایی کنید.
 • داخل درایو را از خاک و ذرات رسوب پاک کنید.
 • دستگاه را کاملا بشویید.
 • یکپارچگی آند منیزیم را بررسی کنید.
 • در صورت لزوم، بلافاصله این مورد را تعویض کنید.
 • صبر کنید تا مخزن تمیز شده کاملاً خشک شود.
 • مبدل را در محل خود قرار دهید.
 • دستگاه را دوباره نصب کنید.
 • همه بست ها را بررسی کنید.
 • آبگرمکن را به منبع برق وصل کنید.

تعمیر آبگرمکن بوتان یا تعویض برخی از عناصر آن کار سختی نیست. با این حال در صورت بروز یک نقص جدی، عاقلانه است که با نمایندگی بوتان در مهرشهر تماس بگیرید. استفاده اصولی و تعمیر به موقع دستگاه شما را از بسیاری از مشکلات و هزینه ها نجات می دهد.

تماس با نمایندگی پکیج بوتان در مهرشهر کرج

علاوه بر دریافت خدمات نصب و تعمیر آبگرمکن می توانید جهت نصب و تعمیر پکیج دیواری خود نیز با نمایندگی بوتان در مهرشهر تماس بگیرید. پکیج های دیواری بوتان در صورت تعمیر و نگهداری مناسب می توانند عمر مفید قابل توجهی را به نمایش بگذارند. استفاده از پکیج های دیواری یا بویلرهای ترکیبی بدون تعمیر و نگهداری، مشکلات غیر منتظره و همچنین قبوض منبع انبساط بالای گاز طبیعی را به همراه دارد. از این رو سرویس کاران حرفه ای انواع آبگرمکن و پکیج همواره توصیه می کنند که در مورد تعمیر به موقع و نگهداری اصولی از پکیج خود دقت کافی را داشته باشید.

تماس با نمایندگی پکیج بوتان در مهرشهر کرج

توجه به نگهداری و نحوه استفاده از پکیج های دیواری که در هوای سرد بیشتر مورد نیاز هستند، هم از نظر ایمنی و هم از نظر بودجه اهمیت زیادی دارد. تعمیر و نگهداری منظم پکیج دیواری که هر ساله انجام می شود نه تنها به مصرف کنندگان کمک می کند تا در مصرف سوخت صرفه جویی قابل توجهی داشته باشند، بلکه عمر مفید دستگاه را نیز افزایش می دهد. بویلرهای ترکیبی نگهداری نشده نه تنها باعث بالا بودن هزینه پرداختی قبض گاز طبیعی می شوند، بلکه یک خطر امنیتی نیز به همراه دارند.

در این مورد انتخاب سرویس کار متخصص و استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج بوتان در مهرشهر نیز برای تعمیر و نگهداری اصولی از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع کار با خدمات نمایندگی های مجاز و معتبر برای ایمن سازی پکیج دیواری شما و عدم اتلاف مبلغی که به عنوان دستمزد می پردازید ضروری است. ما با شبکه خدمات گسترده خود به عنوان نمایندگی بوتان در مهرشهر مجهز به آموزش هایی برای ارائه بهترین خدمات به هر ناحیه از مهرشهر هستیم.

یک باور غلط در مورد استفاده اقتصادی از پکیج، سرویس کار متخصص نمایندگی بوتان در مهرشهر می گوید!

یک سرویس کار متخصص نمایندگی بوتان در مهرشهر با اشاره به برخی باورهای غلط شناخته شده برای اینکه مصرف کنندگان بتوانند از پکیج های دیواری خود بهره اقتصادی بیشتری ببرند، می گوید: این ایده که می توان با خاموش کردن پکیج در هنگام عدم استفاده از آن به صرفه جویی در مصرف انرژی دست یافت، یکی از رایج ترین اشتباهات است. بر خلاف آنچه شناخته شده است، در این مورد کار صحیح این است که به جای خاموش و روشن کردن پکیج، دائماً با ثابت نگه داشتن حرارت، آن را روشن نگه دارید.

یک باور غلط در مورد استفاده اقتصادی از پکیج، سرویس کار متخصص نمایندگی بوتان در مهرشهر می گوید!

این سرویس کار حرفه ای با بیان اینکه رساندن دمای دیگ پکیج به 15 تا 16 درجه در زمانی که در خانه نیستید، انرژی کمتری نسبت به انرژی مصرف شده در زمان راه اندازی مجدد پکیج ایجاد می کند، خاطرنشان کرد نمایندگی بوتان در عظیمیه : با عایق حرارتی منزل و انتخاب و خرید پکیج های برندهای معتبر همچون بوتان می توان به راندمان بالا در مصرف انرژی دست یافت. تعمیر و نگهداری به موقع و اصولی پکیج نیز تا 30 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه قبوض گاز طبیعی را حاصل می کند.

نمایندگی تعمیرات بوتان مهرشهر

سرویس کاران نمایندگی بوتان در مهرشهر می توانند با توجه به نکات زیر در زمینه تعمیر و نگهداری پکیج دیواری شما اقدام به ارائه خدمات کنند:

 • نشت گاز و مقدار فشار گاز باید بررسی شود.
 • تنظیمات مدولاسیون و ظرفیت باید انجام گردد.
 • فیلترها و شیرها باید بررسی و تمیز شوند.
 • اتصالات دودکش باید بررسی و تمیز شود.
 • کنترل های حجم و تهویه محیطی که پکیج در آن قرار دارد باید انجام شود.
 • بررسی فشار گاز و ورودی هوا باید انجام شود.
 • باید به نظافت خارجی قطعات عمومی داخل دستگاه توجه شود.
 • پمپ سیرکولاسیون باید بررسی و تمیز شود.
 • باید به کنترل های الکتریکی و تمیز کردن اکسیداسیون توجه شود.
 • استحکام مخزن انبساط و فشار هوا باید بررسی شود.
 • محفظه احتراق، گروه مشعل و مبدل حرارتی اصلی باید به صورت خارجی بررسی و تمیز شوند.
 • شیر سه طرفه باید چک و تمیز شود.
 • تمیز کردن خارجی هیدرولیک باید انجام شود.
 • مقادیر ولتاژ برق، فشار آب و فشار گاز باید اندازه گیری شود.
 • بررسی های نگهداری و انطباق سیفون تراکم و تخلیه انجام شود.
 • مقادیر احتراق باید با یک آنالایزر گازهای دودکش بررسی گردد.

چگونه از پکیج دیواری خود به صورت کارآمد استفاده کنیم؟

استفاده کارآمد از پکیج دیواری به استفاده صحیح از آن یا نگهداری دوره ای دستگاه محدود نمی شود. برای استفاده کارآمد از پکیج دیواری، عایق کاری محل یک امر ضروری است. این امر باعث انتقال حرارت کمتر و در نتیجه راندمان بالای انرژی می شود. نکته دیگر این است که انواع شیشه های قسمت های مختلف منزل شیشه های عایق باشند. استفاده از شیشه های دوجداره در این مورد مفید خواهد بود. تدابیر جلوگیری از انتقال حرارت در سطح بخصوص با استفاده از انواع شیشه های دوجداره محقق می شود. نمایندگی بوتان در اندیشه در عین حال، دمای متفاوت مناطق مختلف در خانه ما باعث صرفه جویی اقتصادی و استفاده بهینه از انرژی گاز طبیعی می شود. مقادیر تعیین شده بر اساس مهندسی حرارت عبارتند از: 15 درجه سانتی گراد برای راهرو، ورودی و آشپزخانه، 20 درجه سانتی گراد برای اتاق نشیمن و اتاق خواب و 24 درجه سانتی گراد برای حمام.

 

پکیج های دیواری، ابزارهای گرمایشی مدرن نیازمند نگهداری دوره ای

در دنیای مدرن ما، همانطور که گرم کردن آب روی اجاق گاز به پایان رسیده است، گرم کردن منزل با سوزاندن چوب زغال سنگ نیز متعلق به گذشته تلقی می شود. از این رو پکیج های دیواری که اجباراً برای نیاز به آب گرم و گرمایش خانه از آن ها استفاده می کنیم، جزء اجباری زندگی ما شده اند. کارشناسان لوازم خانگی گرمایشی همواره در مورد استفاده بهینه از این وسایل ضروری، هشدار می دهند. با توجه به اطلاعاتی که کارشناسان داده اند، تعمیر و نگهداری دوره ای پکیج های دیواری که باید حداقل سالی یکبار انجام شود نیز از خروج پول بیشتر از جیب شما جلوگیری می کند.

این یک واقعیت مسلم است که کسانی که روی تعمیر و نگهداری پکیج دیواری حساس هستند به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی، هزینه قبض کمتری می پردازند. از طرفی آنها به دلیل طول عمر و کارایی بیشتر پکیج های دیواری خود که جزو اقلام ضروری خانه هستند هزینه کمتری را صرف خرید پکیج جدید یا تعمیرات می کنند. البته تعمیر و نگهداری پکیج نیز از نظر حوادث غیر منتظره بسیار مهم است. کارشناسان با بیان اینکه پکیج تعمیر نشده باعث بروز حوادث نامترقبه می شود، یادآوری می کنند کسانی که می خواهند در زمستان به روشی ارزان تر و کارآمدتر و در عین حال ایمن تر منزل خود را گرم کنند، کار تعمیر و نگهداری را به سرویس کاران ذیصلاح بسپارند.

نکاتی برای نگهداری عملی پکیج دیواری بوتان، آنچه سرویس کاران متخصص نمایندگی بوتان در مهرشهر می گویند!

سرویس کاران متخصص نمایندگی بوتان در مهرشهر اولین کاری که در مورد تعمیر و نگهداری دوره ای پکیج انجام می دهند، بررسی وضعیت آب گرم و دمای محیط است. سپس آب بندی پکیج بررسی می شود. پس از آن باید اتصال برق پکیج دیواری قطع شود و با باز کردن داخل آن غبار آلود بودن دستگاه بررسی گردد. اگر نیاز به گردگیری شدید باشد، گرد و غبار پکیج دیواری با جاروبرقی پاک می شود. سپس نقاط اتصال الکتریکی داخل پکیج بررسی می شوند. همچنین کنترل فن دودکش ترکیبی بسیار مهم است. دودکش باید تمیز شود. پس از تخلیه آب موجود در داخل مخزن، هوای مخزن انبساط اندازه گیری می شود و در صورت کم بودن باید فشار هوا اعمال شود.

پس از آن یکی از مهم ترین بخش های نظافت پکیج، نظافت مشعل است. سپس تمیز کردن محفظه احتراق، الکترود یونیزاسیون احتراق بررسی و تمیز می شود. پس از تمیز کردن شیر سه طرفه، خارج کردن و تمیز کردن فن، کنترل های تنظیم گاز انجام می شود. پرشر فن پکیج در مرحله بعد این بررسی ها، ایرادات موجود و خطاهای برآورد شده توسط تکنسین متخصص مشخص شده و به کاربر منتقل می شود. بسته به درخواست کاربر، قطعات معیوب یا با قطعات جدید تعویض می شوند و یا در صورت امکان تعمیر می گردند.

در استفاده از خدمات نمایندگی بوتان در مهرشهر به چه نکاتی توجه کنیم؟

در استفاده از خدمات نمایندگی بوتان در مهرشهر از اعتبار نمایندگی اطمینان حاصل نمایید. برای این کار می توانید بپرسید آیا مجموعه ای که برای ارائه خدمات با آن تماس گرفته اید مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی را دارد یا خیر. همچنین بهتر است در مورد کارهایی که در طول تعمیر و نگهداری باید انجام دهید مطلع شوید. برای این کار می توانید از سرویس کار مراجعه کننده راهنمایی بخواهید. قبل از باز کردن درب پکیج، حتما با تست گرمایش آب گرم و سیستم گرمایش منزل، کارایی پکیج را بررسی کنید. اگر خود قادر به تشخیص درست در این باره نیستید، سرویس کاران متخصص نمایندگی بوتان به شما در این امر کمک خواهند کرد.

 

درصورتی که پکیج دیواری خود را سرویس نکنید چه اتفاقی می افتد؟

از خدمات نمایندگی بوتان در مهرشهر استفاده نکرده و پکیج دیواری خود را به موقع سرویس نکنید، عمر مفید پکیج شما کاهش می یابد. در این حالت بازده بالایی از وسیله گرمایش خود نخواهید داشت و به خصوص در فصول سرد سال دچار مشکل می شوید. با اهمال کاری بیشتر در این مورد به جای پرداخت فاکتورهای ارزانتر سرویس،شیرپرکن پکیج با فاکتورهای بالاتر مربوط به تعویض دستگاه مواجه خواهید شد. همچنین خطاهای بیشتری را در دستگاه خواهید داشت و دچار دردسر می شوید. از طرفی با اهمال کاری در مورد سرویس به موقع پکیج خود از آنجایی که تنظیمات دستگاه شما مختل می شود، منزل به اندازه کافی گرمی نخواهید داشت و این موضوع امنیت و آرامش شما و اعضای خانواده تان را به خطر می اندازد.

فهرست مطالب

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *