نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در دهقان ویلا -تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در دهقان ویلا

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در دهقان ویلا

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در دهقان ویلا یکی از معتبرترین مراکز نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در کرج است وه دارای تعمیرکارانی ماهر می باشد. اگر پکیج شما با مشکل مواجه شده نگران نباشید با ثبت درخواست و تماس با شماره تلفن نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا اول و دوم از خدمات پس از فروش، قطعات اصلی پکیج ایران رادیاتور و تنظیمات مخفی پکیج ایران رادیاتور به طور کاملا رایگان استفاده نمایید. در نظر داشته باشید تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور توسط افراد ناشی و متفرقه ممکن است خرابی های بیشتری به دستگاه وارد کند. چرا که افراد متفرقه با قطعات پکیج ایران رادیاتور آشنایی کامل ندارند.

نمایندگی ایران رادیاتور دهقان ویلا

راهنمای خدمات پس از فروش نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا

در صورتی‌ که پکیج شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. تعمیرات پکیج در کرج با تماس با دفتر مرکزی ایران ردیاتور از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ایران رادیاتور بهره‌مند شوید. می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه پکیج نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا تماس گرفته. و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس پکیج ایران رادیاتور خود به دست آورید. ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه چندین ساله به دست آمده است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور دهقان ویلا

سرویس و تعمیر انواع پکیج توسط خدمات دهنده های مجرب سایت نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا انجام میشود. این سرویسکاران پکیج قادر به تعمیر انواع پکیج و در منزل و محل کار مشتریان در  دهقان ویلا هستند. یکی از پکیج هایی که استادکارات تعمیرات پکیج  دهقان ویلا تعمیر و سرویس ارائه می دهند. تعمیر پکیج ایران رادیاتور  دهقان ویلا یا تعمیر پکیج بوتان دیواری و غیره می باشد. شیرپرکن پکیج که سرویسکاران پکیج خدمات خود را در محل درخواستی مشتری ارائه می کنند.

چون یکی از مشکلاتی که مشتریان  دهقان ویلا در ارائه خدمات مواجه هستند اینکه ایا استادکار پکیج می تواند انواع پکیج دیواری و زمینی با برند های متفاوت در ادرس درخواستی مشتری تعمیر و سرویس دهد. تعمیرکاران نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا علاوه به تعمیر پکیج ایران رادیاتور دهقان ویلا سایر پکیج ها را در  دهقان ویلا خدمات تعمیر می دهند مانند: تعمیر پکیج دیواری ، تعمیر پکیج بوتان و غیره را را در محل درخواستی مشتری در  دهقان ویلا انجام میدهند.

نمایندگی رسمی و مجاز ایران رادیاتور در دهقان ویلا ؟

یکی از بارزترین نشانه ها در مورد اینکه پکیج شما نیاز به تعویض دارد زمانی است که دوش را باز می کنید و آب گرم نمی شود. آب سرد اولین علامتی است که نشان می دهد مشکلی در پکیج شما وجود دارد. اگر پکیج قدیمی باشد، به احتمال زیاد نیاز به تعویض دارد.

مخزن پکیج نشتی دارد

اگر مخزن آبگرمکن شما نشتی دارد، بدیهی است زمان آن رسیده علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور که هر چه سریعتر پکیج خود را تعویض کنید تا از مشکلات مربوط به داشتن آب گرم در منزل خود جلوگیری نمایید. از آنجایی که نشتی پکیج یک مشکل داخلی است و به ندرت قابل رفع می باشد، جایگزینی دستگاه راهکار مناسب مورد توصیه است.

 

نمایندگی ایران رادیاتور دهقان ویلا

مخزن آبگرمکن شما خراب است

اکثر مردم تصور می کنند پکیج آنها تا زمانی که آب سرد را تجربه نکنند خوب کار می کند. با این حال، سن و قدمت تنها نشانه ای نیست که نشان از نیاز به جایگزینی پکیج داشته باشد. ممکن است پکیج شما قدیمی تر باشد و هنوز هم کاملاً خوب کار کند. مهم است که مراقب علائم خرابی پکیج خود باشید، مانند نشتی و رنگ زنگ زده آب.

عدم تخلیه آب از طریق شیر تخلیه

اگر پکیج شما سالی یک بار شستشو نشود، رسوب در داخل آن جمع می شود و این در نهایت منجر به آسیب غیر قابل برگشت خواهد شد. وقتی به نقطه ای رسید که آب تخلیه نمی شود، نمی توان آن را تعمیر کرد و باید تعویض شود.

 

 

آب گرم خروجی از پکیج به رنگ زنگ زده است

اگر آب گرم خروجی از پکیج شما به رنگ زنگ زده است این یک علامت هشدار واضح است که پکیج شما دچار خوردگی شده و باید تعویض شود. هنگامی که آبگرمکن شما زنگ می زند زنگ زدگی وارد آب شده و به رنگ قهوه ای کثیف در می آید با این حال، این علامت می تواند نشان دهنده مشکلی در تامین آب آشامیدنی شهری یا لوله کشی آهنی خورده شده نیز باشد. برای آزمایش این مورد، تنها کافی است آب سرد را باز کنید. اگر همان رنگ زنگ زده را مشاهده نمایید. به احتمال زیاد مشکل ناشی از یک عامل خارجی است.

نمایندگی نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا کرج

در نهایت می توان گفت که تماس با نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا در   می تواند راهکار معقول حل مشکلات مربوط به آبگرمکن و پکیج شما باشد. نمایندگی ایران رادیاتور در دهقان ویلا با داشتن فضای گرم در فصول سرد سال و داشتن آب گرم در تمام طول سال از جمله ضروریات هر منزلی محسوب می شوند. سرویسکاران مجرب ما به شما کمک خواهند کرد که تمام مشکلات مربوط به دستگاه های گرمایش خود را برطرف کنید. تعمیر و نگهداری اصولی پکیج و پکیج می تواند طول عمر مفید آنها را افزایش دهد. همچنین در صورت نیاز به تعویض نیز می توانید از تخصص سرویسکاران ما جهت نصب اصولی دستگاه های جایگزین استفاده نمایید.

نمانیدگی رسمی تعمیرات ایران رادیاتور دهقان ویلا

چرا پکیج دیواری ایران رادیاتور کار می‌کند اما رادیاتورها گرمای مطلوب را ندارد؟

 • اشکال در پمپ پکیج (احتیاج به سرویس و بررسی پمپ دستگاه دارد)
 • ضعیف شدن فنر سوپاپ بای پس یا رسوب گرفتن دریچه سوپاپ(سوپاپ نیمه باز مانده است)
 • فشار کم (بار آب دستگاه پکیج باید حتما بین ۱ تا ۲ بار باشد)
 • نقص و خرابی در برد پکیج
 • نقص در ان تی سی NTC مدار گرمایش. (ان تی سی ها خراب شده و دمای آب مدار گرمایش را به درستی تشخیص نمیدهند)
 • کم بودن شعله ( با تنظیم شعله توسط تنکسین مجرب برطرف خواهد شد)
 • کم بودن قدرت حرارتی پکیج نسبت به میزان بار گرمایشی ساختمان
 • خرابی پتانسیومتر مدار گرمایش
 • گیر کردن فلوسوییچ پکیج
 • ایراد در اتصالات و لوله کشی نامناسب مدار گرمایش و پیچ و خم های زیاد در لوله کشی و استفاده از سایز نامناسب لوله
 • جابجا بستن لوله های رفت و برگشت رادیاتورها و اتصال اشتباه آن ها به پکیج شوفاژ دیواری
 • رسوب داشتن مبدل حرارتی و گرفتگی مدار گرمایش و رادیاتورها
 • گرفتگی یا اختلال در کیت سرویس و موتور شیر سه راهی در دستگاه های دو مبدل
 • استفاده از دودکش نامناسب
 • پرشرهوا در مدار گرم کننده (سیستم های مدار بسته رادیاتور ها حتما باید هوا گیری شوند)
 • باز نبودن کامل شیرهای ورودی و خروجی (به هیچ عنوان شیر های ورودی و خروجی زیر دستگاه نباید بسته باشند لازم به ذکر است در سیستم پکیج نباید شیر رادیاتور ها نیز بسته باشند)
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *