شیراطیمنان پکیج چیست؟

شیراطیمنان پکیج چیست؟ رایگان تعمیرات انواع شیر های اطمینان + راهنمای تصویری

شیراطیمنان پکیج چیست؟

پکیج دیواری از قطعات زیادی ساخته شده که هرکدام عملکرد خاص خود را دارند. شاید برای شما هم سوال شده باشد که شیراطیمنان پکیج چیست؟ یکی از مهمترین قطعات در پکیج شیر اطیمنان است. اهمیت و حساسیت نمایندگی ایران رادیاتور عظیمیه شیراطیمنان مربوط به عملکرد آن می شود. برای آشنایی بیشتر با شیراطیمنان این مقاله را تا انتها بخوانید.

کار شیراطیمنان در پکیج دیواری چیست؟

شیراطیمنان نسبت به تغییراتی که در پکیج دیواری یا زمینی صورت می گیرد از خود واکنش نشان می دهد. زمانی که در پکیج تغییرات دمایی و فشار رخ می دهد، شیراطیمنان وظیفه دارد فشار مدار گرمایش را کنترل نمایید. در واقع با بالا رفتن دمای مدار گرمایش فشار بار نیز بالا می رود. معمولا حد فشار و باری که شیراطیمنان کنترل می کند کمتر از 3 بار می باشد. با استفاده از شیر پرکن می توانید بار پکیج را افزایش یا کاهش داد. جهت باز شدن شیر پرکن پکیج را برای تنظیم فشار پکیج حتما بخوانید.

شیر اطیمنان پکیج بوتان

 

شیراطیمنان در پکیج دیواری چگونه عمل می کند؟

شیراطیمنان  در پکیج دیواری دارای یک دیافراگم لاستیکی و یک فنر است. هنگامی که فشار بار با بالا رفتن دمای پکیج افزایش میابد شیر اطیمنان به صورت خودکار باز شده و سبب کاهش فشار پکیج خواهد شد. بنابراین به شیراطیمنان، شیر تخلیه نیز می گویند.

شیراطیمنان در کجای پکیج قرار دارد؟

اگر می خواهید شیر اطیمنان را پیدا کنید باید در قسمت زیرین اتصالات در جست و جوی آن باشید. محل دقیق شیر اطیمنان در اکثر پکیج های دیواری در بلوک برگشت و در قسمت میانی شیلنگ برگشت شوفاژ و شیلنگ آب سرد نصب شده است. اگر شیراطیمنان را پیدا نکردید، در بلوک رفت و زیر پکیج دیواری را بررسی نمایید.

شیر اطیمنان پکیج ایساتیس

خرابی شیراطیمنان

از آنجایی که شیراطیمنان وظیفه خیلی مهمی در پکیج دارد، تعمیرات پکیج در حصارک در صورتی که شیراطیمنان خراب شده یا با مشکل مواجه شده، باید تعویض یا درصورت امکان تعمیر گردد. در صورت خرابی شیراطیمنان و عمل نکردن آن می تواند بسیار خطرناک و سانحه ساز باشد. نحوه کنترل فشار پکیج با

جنس شیراطیمنان پکیج دیواری چیست؟

شیراطیمنان ها در گذشته از جنس برنج بودند. اما امروزه شیراطیمنان هایی که در بازار هستند معمولا از جنس پلاستیک و بدون فیتینگی می باشند.

شیر اطیمنان پکیج تاچی

 

قیمت شیر اطیمنان پکیج پلاستیکی یا برنجی چقدر است؟

با توجه به نواسانات بازار نمی توان قیمت دقیق و ثابتی برای شیر اطیمنان پکیج دیواری ایرانی یا خارجی گفت. اما اگر به دنبال قیمت دقیق قطعات اصلی پکیج هستید بهتر است از نمایندگی تعمیرات و تعمیر کار ماهر نمایندگی کمک بگیرید. ممکن است قیمت هایی که در بازار می بینید با هم تفاوت زیادی و کمی داشته باشند. یکی از دلایل اصلی اختلاف قیمت به علت قطعه اصلی یا تلقبی آن باشد. به یاد داشته باشید تعمیرکاران مجاز همیشه قطعات اصلی و اورجینال را از نمایندگی شرکت تهیه می کنند.

 

نشانه های خرابی شیر اطیمنان پکیج دیواری

عیب یابی به موقع شیر اطیمنان در پکیج دیواری به علت حساسیت بالایی که دارد بسیار مهم است. بنابراین توصیه میکنیم که به صورت دوره ای و منظم حتما توسط تکنسین ماهر بررسی شود. یکی از نشانه های خرابی شیراطیمنان توجه به عقربه های فشار سنج است. در صورتی که بار پکیج بیشتر از 2 را نشان می دهد امکان دارد یکی از دلایل خرابی شیراطیمنان آن باشد. توجه داشته باشید که بالا رفتن بار دلایل زیادی دارد که حتما باید توسط تکنسین ماهر بررسی گردد. کار ترموستات حد پکیج چیست؟ و چگونه از خطرات احتمالی جلوگیری می کند؟

شیر اطیمنان پکیج ایران رادیاتور

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *