بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری موجود در بازار ایران (حتما بخوانید تا ضرر نکنید-فراز تعمیر)

بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری موجود در بازار ایران

می توانید هر روز برای خرید لباس یا تنقلات سری به بازار بزنید اما خرید یک پکیج از جمله خریدهایی است که هر چند سال یک بار انجام می دهید. هرچند اگر شما بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری موجود در بازار را انتخاب کنید؛ احتمالا تا مدت طولانی، اصلا نیازی به خرید پکیج دیواری نخواهید داشت! به همین خاطر شما باید قبل از خرید به دنبال بهترین نمایندگی ایران رادیاتور در مارلیک  پکیج از نظر کاربران یا بهترین مارک پکیج موجود در بازار بگردید. در این مقاله قرار است با بهترین برندهای پکیج بازار ایران آشنا شوید.

بهترین-و-مناسب-ترین-پکیج-موجود-بازار

پکیج چیست؟بهتربن پکیج کدامند؟

تمامی انتظاراتی که شما از یک آبگرمکن و موتورخانه دارید را می توانید با خرید و نصب بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری برآورده کنید. شما با نصب یک پکیج علاوه بر آب گرم، می توانید خانه خود را در روزهای سرد زمستانی گرم کنید. احتمالا کم صدا ترین پکیج ایرانی، انتخاب اول شما برای خرید است. مارک های متعددی در بازار موجود است که در ادامه هر کدام از آن ها را بررسی خواهیم کرد.

نمایندگی پکیج بوتان

اگر بخواهیم بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری در بازار ایران را نام ببریم، اول برند بوتان را معرفی خواهیم کرد. بوتان از جمله برندهای قدیمی است که به گوش همه ما آشنا است. احتمالا به همین خاطر خیلی از افراد زمانی که برای خرید پکیج مراجعه می کنند؛ ابتدا سراغ برند بوتان را می گیرند. پکیج های بوتان تحت لیسانس ایتالیا هستند که یک نمایندگی رسمی در ایران دارند. تعمیرات پکیج در کرج سال گذشته برند بوتان جایزه بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری از نگاه کاربران را دریافت کرده است. همچنین در سال گذشته نمایندگی پکیج بوتان، بیشترین فروش را به نام خود ثبت کرده است. با خرید یک پکیج دیواری بوتان، کم صدا ترین پکیج ایرانی را خریداری خواهید کرد. برای آشنایی بهتر شما با انواع پکیج های بوتان لیست زیر را تهیه کرده ایم.

 • ⦁ مدل اپتیما Optima
  ⦁ مدل پاویا Pavia
  ⦁ مدل بیتا Bita
  ⦁ مدل پارما Parma
  ⦁ مدل پرلا پرو Perla Pro
  ⦁ مدل ورونا Verona

بهترین-و-مناسب-ترین-پکیج-موجود-بازار

بودجه محدود، شما را برای خرید از این برند محدود نمی کند؛ چرا که پکیج های بوتان را می توانید در انواع مختلفی، با توجه به نیاز خود تهیه کنید. به طور مثال، اگر به دنبال پکیج ارزان و با کیفیتی هستند؛ پیشنهاد ما به شما پکیج دیواری مدل پارما است.

انواع پکیج های بوتان ومقایسه پکیج بوتان و ایران رادیاتور

پکیج های بوتان در مدل های فن دار و بی فن در بازار موجود است. تعمیر پکیج در عظیمیه برای شناسایی بهتر پکیج های فن دار بوتان در نام آن ها کلمه RSI را مشاهده خواهید کرد. همچنین پکیج های بدون فن بوتان کلمه RS در نام آن ها است. قابلیت های پکیج های بوتان به شرح زیر است:

 • ⦁ مجهز به فناوری ایمنی تخلیه گاز CO
  ⦁ مجهز به فناوری ضد یخ
  ⦁ مجهز به ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه
  ⦁ بای پس خودکار
  ⦁ قابلیت اتصال به ترموستات
  ⦁ دارای مشعل های اتمسفریک
  ⦁ مجهز به سیستم احتراق آهسته

بهترین-و-مناسب-ترین-پکیج-موجود-بازار-1

پکیج ایران رادیاتور و بوتان را با هم مقایسه کنید ؟

یکی دیگر از قدیمی ترین تولید کنندگان پکیج و آبگرمکن ایرانی و یکی از بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری، پکیج چگونه  خانه را گرم می کند؟ نمایندگی پکیج ایران رادیاتور است. این برند را می توانید در سر تا سر کشور خریداری کنید. خریداری پکیج های ایران رادیاتور بسیار آسان است؛ چرا که شما با بودجه های متفاوتی، می توانید مناسب ترین پکیج دیواری را خریداری کنید. مدل های پکیج ایران رادیاتور به شرح زیر است:

 • ⦁ M آنالوگ
  ⦁ اکو
  ⦁ L دیجیتال
  ⦁ K
  ⦁ Z
  ⦁ BM

نمایندگی بوتان در مارلیک پکیج های ایران رادیاتور نیز در دو دسته فن دار و بدون فن به فروش می رسند. برای تشخیص پکیج فن دار ایران رادیاتور، کافی است به اسم آن توجه کنید. اگر حروف FF در نام پکیج وجود داشت؛ به معنای دو جداره بودن و فن دار بودن دودکش پکیج خواهد بود. هر چند حروف CF در اسم پکیج معنای متفاوتی دارد و به معنای پکیج بدون فن است. پکیج های ایران رادیاتور، بعد از برند بوتان جزو پرفروش ترین پکیج های بازار ایران هستند.

بهترین-و-مناسب-ترین-پکیج-دیواری

پکیج ایران رادیاتور

مقایسه پکیج ایران رادیاتور با بوتان لازم به ذکر است که پکیج های ایران رادیاتور را نمی توان در دسته کم صدا ترین پکیج ایرانی قرار داد. صدای بلند فن از جمله نقاط ضعف این محصول است. این محصول مزایای دیگری نیز دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد که این مزایا به شرح زیر است:

 • ⦁ در سیستم هیدرولیکی این سیستم، از آلیاژ برنج استفاده شده است
  ⦁ مجهز به سیستم عیب یابی قوی
  ⦁ برد باکیفیت
  ⦁ سیستم رسوب گیری آن از نوع پلی فسفات است.
  ⦁ هواگیری خودکار
  ⦁ عملکرد خوب مقابل نوسان آب در شرایط پرفشاری یا کم فشاری آب
  ⦁ دارای قابلیت تنظیم خودکار در مقابل انواع جریان گاز
  ⦁ مجهز به سیستم یخ زدایی خودکار

بهترین-و-مناسب-ترین-پکیج-دیواری

نمایندگی پکیج مرکوری

مرکوری با نام تجاری مگاترم، یکی از بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری است که وارد بازار داخلی ایران شده است. این برند طرفداران خاص خود را دارد. این برند ایتالیایی محصولات خود را در کشور ایران، نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مهرشهر کرج تولید و عرضه می کند. نمایندگی پکیج مرکوری محصولات متنوعی وارد بازار کرده است؛ مانند:

 • ⦁ پکیج مرکوری 24FT
  ⦁ پکیج مگاترم مگا 24
  ⦁ پکیج مرکوری 28
  ⦁ پکیج مرکوری 32
  ⦁ پکیج مرکوری XL
  ⦁ پکیج مرکوری 24MD
  ⦁ پکیج مرکوری 24CB

نکته قابل توجه درباره محصولات این برند فن دار بودن تمام محصولات است. همچنین محصولات این برند مزایای زیادی دارد که شامل:

 • ⦁ کم صدا ترین پکیج دیواری
  ⦁ مجهز به سیستم ضد یخ زدگی
  ⦁ مجهز به سیستم ضد گرفتگی
  ⦁ مجهز به دو مبدل ثانویه و صفحه ای
  ⦁ ضد گریپاژ پمپ
  ⦁ دارای قابلیت سیستم کنترل مدار گرمایی هوشمند

نمایندگی پکیج تاچی

پکیج تاچی، پکیجی از دیار چین است که بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری در بازار است. این پکیج دیواری یک صفحه نمایش بزرگ و دیجیتال دارد. این صفحه های نمایش کدهای خطا را برای عیب یابی هوشمند نشان خواهند داد. ابتدا به بررسی مزایای آن خواهیم پرداخت:

 • ⦁ دارای سیستم کنترل تخلیه گاز
  ⦁ مجهز به سیستم احتراق آهسته
  ⦁ دارای سیستم ضد نوسان در شرایط پرفشاری و کم فشاری آب
  ⦁ مجهز به سیستم ضد یخ زدگی
  ⦁ دارای سیستم بای پاس اتوماتیک
  ⦁ مجهز به آیونایزر محافظت شعله
  ⦁ دارای سیستم ضد گریپاژ پمپ
  ⦁ کم مصرف ترین پکیج دیواری

بهترین-و-مناسب-ترین-پکیج-دیواری

انواع پکیج های تاچی

نمایندگی پکیج تاچی در انواع متفاوتی محصولات خود را ارائه کرده است از جمله:

 • ⦁ پکیج های تاچی smart
  ⦁ پکیج های تاچی ECO
  ⦁ پکیج های تاچی ND
  ⦁ پکیج های تاچی premium
  ⦁ پکیج های تاچی B، مدل C و مدل D

این محصولات با قابلیت های متفاوتی در بازار ارائه شده است. به طور مثال پکیج های تاچی smart پکیج های دو مبدل هستند. همچنین پکیج های بدون فن این برند تجاری با نام پکیج های تاجی ND شناخته می شوند.

مقایسه پکیج بوتان با ایران رادیاتور

نمایندگی پکیج بوتان در ماهدشت در هنگام خرید بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری به سه خصوصیت اصلی پکیج دقت خواهید کرد. ظرفیت حرارتی، فن دار یا بدون فن، تک مبدل بودن یا دو مبدله بودن پکیج از جمله خصوصیات مهم هستند.

⦁ ظرفیت حرارتی

متراژ خانه و میزان آب گرم مصرفی در تعیین ظرفیت حرارتی پکیج شما نقش به سزایی دارد. هر چند برای ظرفیت های بالا توصیه می شود که از پکیج های زمینی استفاده شود. خبر خوب این است که هر دو برند بوتان و ایران رادیاتور، پکیج هایی با ظرفیت های متفاوت روانه بازار کرده اند. ظرفیت پکیج های هر دو برند از 22 هزار تولید می شود.

⦁ پکیج های فن دار یا بدون فن

علت روش نشدن پکیج بوتان پکیج های بدون فن تولیدات قدیمی هستند. امروز پکیج هایی که وارد بازار شدند؛ همگی فن دار هستند. فن در راستای تخلیه اجباری دود و گازهای تولیدی پکیج به خارج از فضای خانه استفاده می شود. در برخی موارد حتما باید از پکیج های فن دار استفاده شود. هر دو نمایندگی پکیج بوتان و نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در دو دسته فن دار و بدون فن پکیج هایی را تولید می کنند که با نام گذاری حروفی در اسم پکیج مشخص خواهد شد. لازم به ذکر است که پکیج های فن دار نسبت به پکیج های بدون فن گرانتر محسوب می شوند.

بهترین-و-مناسب-ترین-پکیج-دیواری

⦁ کدام بهتر است؟

نمی توان با قاطعیت گفت کدام یک بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری است! شما بعد از بررسی موارد قبل باید به خصوصیات هر کدام از پکیج ها دقت کنید.

ایران رادیاتور یا بوتان؟

به طور مثال نمایشگر عیب یابی دیجیتال در مدل های نمایندگی ایران رادیاتور و تعمیرات پکیج در کرج  در مدل های L و K یافت می شود و در نمایندگی پکیج بوتان در مدل های ورونا، C74242 یافت می شود. از دیگر تفاوت های محصولات این دو برند نوع هیدرولیک است. نمایندگی پکیج بوتان، از نوع پلیمری استفاده می کند. در همین راستا به دلایل بهداشتی، رسوب گیری دیرتر است. اما نمایندگی پکیج ایران رادیاتور، از هیدرولیک برنجی استفاده می کند که خاصیت چکش خواری و مقاومت بالایی دارد.

مقایسه پکیج ها

با توجه به محصولات معرفی شده، شما هم اکنون یک لیست خرید پکیج دیواری دارید که باید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. بهترین پکیج دیواری، پکیجی است که متناسب با ظرفیت محیط شما خریداری شود. علاوه بر ظرفیت بر پارامترها و مشخصات پکیج دقت کنید. همچنین بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری، پکیجی است که خدمات پس از فروش خوبی را داشته باشد. پس علاوه بر بودجه و مشخصات پکیج، به خدمات پس از فروش توجه ویژه کنید. علت روشن نشدن پکیج تاچی تا مجبور به گذراندن دوره آموزش تعمیرات پکیج نشوید!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *