نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت کرج کجاست؟تلفن تعمیرکار نمایندگی پاکشوما

نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت کرج کجاست؟تلفن تعمیرکار نمایندگی پاکشوما

نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت

نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت کرج چه خدماتی ارائه می دهد؟ در مجموعه نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پاکشوما در ماهدشت کرج تمامی خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی لباسشویی را ارائه می دهد. برای ثبت درخواست تعمیر تنها کافیست با شماره تلفن پشتیبانی خدمات پس از فروش پاکشوما که در انتهای این مقاله است تماس بگیرید. پس از تماس با نمایندگی و ثبت درخواست، تعمیرکار ماهر لباسشویی پاکشوما در ماهدشت کرج دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر خواهد کرد. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در ماهدشت برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت درخواست تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش ادامه این مقاله را تا انتها بخوانید.

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت

خدمات ما ارائه می شود تا تعمیرگاه ماشین لباسشویی پاکشوما را در همان روز، ماشین لباسشویی شما را در کمترین زمان راه اندازی می کند. و از ناراحتی شما جلوگیری می کند و تکنسین های آموزش دیده در کارخانه ما می توانند انواع مشکلات ماشین لباسشویی را برطرف کنند و در اینجا برخی از متداول ترین خدمات تعمیرگاه ماشین لباسشویی پاکشوما که با آن ها مواجه می شویم آورده شده است. مانند اینکه ماشین لباسشویی کار نمی کند ماشین شما ممکن است به دلایل زیادی روشن نشود. نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در فردیس از موارد ساده مانند اتصالات برق گرفته تا موارد پیچیده تر مانند کنترل های خراب است. که ابتدا باید منبع آب خود را بررسی کنید. تا مطمئن شوید که دریچه‌ها باز هستند و هیچ چیز مانع صفحه‌های شیر نمی‌شود.

نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت

شماره تلفن و آدرس نمایندگی پاکشوما در ماهدشت

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پاکشوما در ماهدشت، همیشه از بهترین قطعات یدکی استفاده می کند. این شرکت همواره در فرایند تعمیر انواع لوازم منزل از قطعات اصلی و شرکتی ای استفاده می کند که دارای گارانتی معتبر باشند. استفاده از قطعات قلابی و بی کیفیت علاوه بر این که ممکن است دستگاه شما را با مشکلاتی مواجه کند. به اعتبار و شهرت ما نیز خسارات جدی وارد می کند که این موضوع یکی از خط قرمز های نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت است.

 

گارانتی و خدمات پس از فروش پاکشوما در ماهدشت کرج

تمامی مراحل تعمیر و عیب یابی دستگاه در منزل یا محل مورد نظر شما انجام خواهد شد و شما می توانید به تمام مراحل تعمیر آن اشراف کامل داشته باشید. این موضوع هزینه حمل نقل دستگاه از منزل تا نمایندگی را حذف می کند و در زمان آن نیز تا حد بسیاری صرفه جویی می شود. ( در موارد بسیار نادری ممکن است نیاز باشد که دستگاه به محل تعمیرگاه حمل شود.) در برخی موارد نیز ممکن است نیاز باشد قطعه ای از دستگاه جدا شده و برای ادامه فرایند تعمیر آن به نمایندگی منتقل شود و سپس دوباره در محل روی دستگاه نصب شود.

 

چرا درب ماشین لباسشویی پس از پایان چرخه شستشو باز نمی‌ شود؟

گاهی اوقات پس از پایان یافتن چرخه شستشو هنگامی که می خواهید لباس های شسته شده را از داخل دستگاه خارج کنید ممکن است متوجه شوید که درب ماشین لباسشویی پاکشوما گیر کرده و باز نمی شود . این مشکل ممکن است به دلیل قفل شدن دستگاه به دلایل امنیتی یا روشن بودن قفل کودک باشد . بنابراین اگر ماشین لباسشویی شما هنوز روشن می شود ممکن است بتوانید با دوباره اجرا کردن برنامه یا فعال کردن گزینه ای که برای اضافه کردن لباس در حین شستشو دارد ، قفل درب را باز کنید . در صورتی که درب دستگاه باز نشد باید از مراکز و نمایندگی‌های ماشین لباسشویی پاکشوما کمک بگیرید.

 

تعمیرکار ماهر نمایندگی لباسشویی پاکشوما

اگر شما از ماشین لباسشویی پاکشوما خود صدای کلیک مانندی می‌شنوید، این صدا ناشی از آن است که ممکن است در واشر تخلیه یا لاستیک دور درب لباسشویی جسم خارجی گیر کرده باشد. ممکن است سکه، کلید، سنجاق یا چیزهای دیگری را در جیب شلوارتان گذاشته باشید و هنگامی که لباس ها را در ماشین لباسشویی پاکشوما می اندازید، فراموش کرده باشید آن را خارج کنید. شیلنگ تخلیه و واشر درب لباسشویی را بررسی کنید و اگر جسم خارجی وجود دارد آن را خارج کنید.

تعمیرکار ماهر نمایندگی لباسشویی پاکشوما

تعمیر قطعات اصلی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت کرج

اولویت ما در نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در ماهدشت همیشه بر این مبنا است که اگر قطعه ای قابل تعمیر باشد حتما باید تعمیر شود و تعویض نشود. نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در اندیشه این موضوع با توجه به وضعیت اقتصادی حال حاضر و افزایش و نوسانات قیمت قطعات ، اهمیت زیادی دارد و در کاهش هزینه ها نقش مهمی را ایفا می کند. اما چنانچه مشتری به هر دلیلی درخواست به جایگزینی قطعه معیوب نماید تعمیرکار موظف به تعویض آن خواهد بود.

تکنسین و متخصصین حرفه ای نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما ماهدشت

یکی از مهمترین اعضای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، تکنسین های مجرب می باشند. این افراد نقش اساسی در ارائه خدمات با کیفیت دارند. در صورتی که یک نمایندگی از تعمیرکاران با تجربه و متخصص تری بهره ببرد، مطمئنا خدمات بهتری را به مشتریان ارائه می ‌دهد. در نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما ماهدشت، همه تعمیرکاران بیشتر از پنج سال سابقه تخصصی دارند. نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در مارلیک تکنسین های فعال در این نمایندگی پس از طی دوره‌ های تخصصی و آموزش مهارت، موفق به اخذ مدارک رسمی و ورود به نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما ماهدشت شده ‌اند.

شایع ترین مشکلات لباسشویی پاکشوما

 • عدم ورود آب به داخل لباسشویی پاکشوما
 • کثیف شستن البسه در لباسشویی پاکشوما
 • مواد شوینده مناسب برای لباسشویی پاکشوما
 • نحوه جرم زدایی دستگاه
 • علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی
 • بدنه ماشین لباسشویی برق دارد
 • ماشین لباسشویی از کار افتاده و روشن نمی شود
 • بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمی شود
 • لباس ها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک
 • لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کرن
 • عدم تخله آب از لباسشویی پاکشوما
 • آبریزی و نشتی آب در لباسشویی پاکشوما
 • عدم روشن شدن لباسشویی پاکشوما

علت صدا دادن لباسشویی پاکشوما هنگام خشک کردن لباس ها

علت صدا دادن لباسشویی پاکشوما هنگام خشک کردن لباس ها:

 1. فنرهای نگهدارنده یا کمک فنرها یا پایه های لرزش گیر خراب شده باشد.
 2. نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در ملارد فولی چرخاننده دستگاه شما خراب شده باشد.
 3. شفت آبکش دستگاه شما خراب شده باشد.سرویس
 4. وزنه های مهار کننده آسیب دیده باشد.
 5. لباسشویی شما حداقل دو سال یکبار نیاز به سرویس و آچار کشی دارد.
 6. بلبرینگ های موتور دستگاه خراب شده باشد.
 7. بلبرینگ های سه نظام یا دیگ دستگاه شما خراب شده باشد.
 8. تسمه دستگاه شما پوسیده و یا نیمه پاره شده باشد.
 9. ممکن است پمپ تخلیه لباسشویی شما خراب شده باشد.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *