نمایندگی-تعمیر-ایساتیس-اردبیل

نمایندگی ایساتیس در اردبیل بهترین و بزرگترین مرکز تعمیرات پکیج ایساتیس {ارزان فوری}

نمایندگی پکیج ایساتیس در اردبیل

نمایندگی پکیج ایساتیس در اردبیل شما به دنبال نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در اردبیل می باشید. و ما هم در این زمینه برای تعمیرات پکیج در اردبیل به شما کمک خواهیم کرد. با توجه به چندین سال سابقه نمایندگی بوتان در اردبیل در زمینه تعمیرات پکیج و جمع ایراد پکیج ایساتیس در اردبیل توانستند تعمیرات رابه سرعت و با دقت انجام داده. و کمترین هزینه را به دوش مشتریان و مصرف کنندگان به نهادند. که در صورت تشخیص اشتباه و عملکرد اشتباه سرویسکار و تعمیرکار ایساتیس در اردبیل خرابی و وزارت های جبران ناپذیری خواهد شد.

 

تعمیرات پکیج ایساتیس در اردبیل

لازم است بدانید در صورت خرابی سریعا با مرکز تعمیرات پکیج در اردبیل ایساتیس تماس حاصل نموده. و خرابی خود را به اپراتور این و همکاران ما در نمایندگی ایساتیس در اردبیل بفرمایید. بعد از انجام ثبت درخواستحال مراحل انجام تعمیرات در ابتدایی ترین مرحله آغاز می گردد.

در مرحله اول با ثبت شدن درخواست شما جهت تعمیرات برایسرویسکار ارسال می گردد. و پس از پذیرفتن تعمیر کار پکیج ایساتیس در اردبیل جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نموده و ساعتی را به اتفاق و تمایل مشتری افق می‌نماید.

بعد از توافق انجام شده و رجوع سرویسکار به محل تعمیرات پکیج در اردبیل بررسی پکیج در همان ابتدا هدف اصلی تعمیرکار پکیج ایساتیس تعمیر کلیه قطعات پکیج می باشد.

قطعات پکیج ایساتیس در اردبیل

این شرکت در سال ۱۳۷۸ هجری شمسی با بهره گیریاز بهترین متد و فناوری های ایتالیایی در جهت پیشرفت عملی در حوزه صنعت تولید محصولات گرمایشی و سرمایشی خود را آغاز نمود. و تنها پس از زمان کوتاهی با بهره گیری از نیروهای متخصص وجوان محصولات با کیفیت خود که شامل پکیج دیواری رادیاتورهای پنلی  حوله‌ای و کولر گازی اسپیلت دیواری می باشد. را به بازار عرضه کند و با این کار گامی بزرگ در چرخه تولیدات داخلی در زمینه صنعت بردارد. با توجه به اینکه این کارخانه در شهر یزد قرار دارد نام ایساتیس
که یک عنوان تاریخی از شهر یزد است بر آن نهاده شد. این شرکت هر کدام از محصولات خود را در یک برهه از زمان به بازار ارائه نمود.

خدمات پس از فروش ایساتیس در اردبیل

اما چنانچه در صورت عدم تعمیر قطعی سرویس کار و یا نمایندگی پکیج ایساتیس تعویض قطعه اورجینال و تهیه از مرکز قطعات پکیج در اردبیل می باشد. چرا که استفاده ازقطعات غیر شرکتی باعث می گردد از او از راندمان خوبی نبرد. ما برای از بین بردن تمام مشکلات مربوط به پکیج پیشنهاد می نمایم. پیشنهاد ما هم راز داره نمایندگی پکیج ایساتیس در اردبیل بوده. باید از قطعه مرغوب و اورجینال و شرکتی استفاده شود.

جرای ایساتیس در مدل‌های نیواستار قابل مشاهدهاستفاده در اردبیل می باشند. ما با داشتن نمایندگی های در
تمام نقاط استان البرز توانسته‌ایم. شیوه خدمات رسانی و نحوه عملکرد را به حد مطلوب برسانیم و در کوتاه‌ترین زمان ممکنجهت تعمیرات پکیج ایساتیس در کنار شما قرار بگیریم.

تعمیرات-پکیج-ایساتیس-در-اردبیل

ادرس نمایندگی ایساتیس

حال با توجه به گفته‌های ارائه شده و مراحل سرویس کردن پکیج ایساتیس به برخی از مشکلات متداول این برای مثال از شیر فشار شکن و یا شیر پرکن پکیج ایساتیس شروع خواهیم کرد. شاید برای شما اتفاق افتاده باشد شما بعد از نصب پکیج و باز نمودن آب گرم مصرفی متوجه خروج آب سرداز شیر آب شده اید.

جهت استفاده از از آب گرم باید نسبت به یک سری اقدامات که باید برای راه اندازی پکیج انجام گردد. انجام بدهید دوشاخه برق دستگاه شما داخل پریز است و از روشن نموده نگاه به عقربه دستگاه و قرار گرفتن درجه مانومتر به روی عدد یک و نیم باشید.

نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در اردبیل

در غیر اینصورت پکیج ایساتیس شما روشن نخواهد شد. اینجا همان نقطه‌ای است که باید با نمایندگی ایساتیس در اردبیل یا نمایندگی پکیج ایساتیس در اردبیل تماس حاصل نمایید. تا درطول ترین زمان ممکن نسبت به مشکلات شما ترتیب اثر بدهند. ضمناً در چک کردن مدار گرمایش شوفاژ و رادیاتور ها بعد از آننسبت به باد باز بودن شیر رفت و برگشت رادیاتور ها و به همراه باز بودن شیر گاز و اقدامات لازم را انجام دهید.

نمایندگی-ایساتیس-در-اردبیل

تعمیرکار ایساتیس در اردبیل

تا این مشکلات برطرف شود حال با توجه به مطالب بالا ارور هایمتداول را با همدیگر مرور خواهیم کرد. ارور ۴۰ مربوط به خرابی بردبه ویژه ایساتیس می باشد. که قابلیت تعمیر نداشته و معیوب بودنبرد الکتریکی را نشان می‌دهد و نیاز و تست کردن فن پکیج به همراه تست پمپ پکیج باید انجام شود. تا شما از صحت عملکردو قطعات و چرخش آب و خروج محصولات احتراق صحت اطمینان را حاصل نمایید. بعد از انجام این موارد ذکر شده حالا باید دلیلعدم چرخش آب را در پکیج ایساتیس مدل نیو استار پیدا نمایید
ما به شما توصیه می نماییم.

نمایندگی پکیج سیمات ایساتیس

در زمستان و فصول سرد هنگامی که شیر آب گرم باز می شودآب از روی سوئیچ جریان عبور کرده و آن را فعال می کند.
درهمان حین فرمان به برد کنترل الکترونیک صادر شده تمام توان دستگاه صرف گرم کردن آب می شود. در نتیجه مدار رادیاتورها به طور موقت قطع می شوند.

این عمل باعث می شود تا آب به سرعت گرم شود. و پس از آنکه شیر آب بسته می شود رادیاتورها دوباره به کار می‌افتند.اما در تابستان ها که هوا گرم بوده و نیازی به گرم شدن رادیاتورها نمی باشد. هنگامی که شیر آب گرم باز می شود مشعل دستگاه تحت فرمانیکه به سوئیچ جریان و برد کنترل الکترونیک می‌رسد. روشن شده و آب فورا گرم می شود و با بسته شدن شیرآب مشعل خاموش می شود.

نمایندگی-پکیج-ایساتیس-در-اردبیل

نمایندگی پکیج کاریز در اردبیل

در صورت نداشتن اطلاعات کافی و تخصص فنی کار را به نمایندگی پکیج ایساتیس در اردبیل به مشکلات و تبعات بالایی برای شما به وجود خواهد آورد. اگر فنی هستید
اقدام به تست پمپ پکیج از طریق برق مستقیم انجام دهید. بعد از و بعد از مطمئن شدن از عملکرد بمب بگه ایساتیس به شیر برقی و عدم گرفتگی مبدل پکیج ایساتیس تست های لازم را انجام داده و صورت ۱۲ بمب سی رگولاتور آزادی مبدل اسید شویی نموده.

تعمیرگاه مجاز پکیج ایساتیس در اردبیل

پیش از معرفی نمایندگی تعمیرات پکیج در اردبیل بد نباشد نگاهی کلی به پکیچ داشته باشیم. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود تجهیزات گرمایشی سرمایشی که در تمام خانه ها و اماکن قابل نصب است. تمام اماکن در فصول سرد گرم و در فصول گرم خنک می باشند. که این امر به خاطر تولید محصولات گرمایشی و سرمایشی مختلف می باشد.

این محصولات دارای برندها و انواع مختلف بوده و ایساتیس نیز یکی از این گروه‌های صنعتی تولید کننده محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد. که در طی سال ها توانسته است. یکی از پرفروش ترین محصولات را به بازار ارائه نموده و طرفداران زیادی را جذب کند.

تاریخچه ایساتیس

از این رو بر آن شده ایم تا در این مقاله به معرفی و بررسیتاریخچه  محصولات و به طور کلی تمام چیزهایی کهمربوط به گروه صنعتی ایساتیس می باشند بپردازیم .
تا بتوانیم شما را بیشتر با این شرکت و محصولات تولیدی آن آشنا کنیم. با توجه به آن که بیشتر افراد به دنبال خرید لوازم گرمایشی سرمایشی که دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

هستند پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس نیز دارای ضمانت نامه می باشند .این دستگاه ها با توجه به مدلی که انتخاب می شود .دارای ۱۸ تا ۳۶ ماه گارانتی می باشند* اما این گارانتی شامل دستگاه هایی می شود .که توسط سرویسکاران و تکنسینهای مجرب شرکت نصب و راه اندازی شوند .*

معرفی گروه صنعتی ایساتیس

به عنوان مثال : تعمیرات پکیج در اندیشه  خط تولید دوم پکیج دیواری در سال ۱۳۹۰ دراین شرکت تاسیس و راه اندازی شد و گروه صنعتی ایساتیسدر همان سال توانست عنوان بهترین واحد تولیدی را کسب کند .همچنین در سال ۱۳۹۰ این شرکت موفق به راه اندازی خدماتپس از فروش محصولات خود نیز شد .

نمایندگی-تعمیرات-پکیج-ایساتیس-در-اردبیل

مزایای استفاده از پکیج های دیواری ایساتیس

نمایندگی تاچی در اردبیل با توجه به اینکه این پکیج ها دارای فن می باشندفن موجود قادر است گازی که توسط احتراق در محفظه احتراقت شکیل می شود. را از درون آن تخلیه کند که این عمل باعث بالا رفتن ایمنی این دستگاه ها شده است. در این پکیج ها همچنین دریچه هایی وجود دارد که هوای تازه را برای دستگاهفراهم نموده و دارای دودکش دو جداره می باشد که یک دودکش دود را از دستگاه خارج نموده و دودکش دیگر هوای تمیز را بهدرون دستگاه وارد می سازد .

تلفن نمایندگی ایساتیس در اردبیل

از مزایای دیگر پکیج های ایساتیس دارا بودن سیستم‌هاییمانند ضد یخ زدگی*پیدا نمودن عیوب به صورت الکترونیکی *سیستم کنترل و محدود کردن گرمایش زیاد آب در مدار گرمایش می باشد. همچنین این پکیج ها دارای شیر گازی هستند که توانایی تلفیقدقیق شعله را دارد و باعث مصرف بهینه انرژی در این محصولات می شود. پکیج های دیواری ایساتیس بسیار کم سر و صدا بوده و دارای راندمان حرارتی بسیار بالاتری نسبت به موتور خانه های قدیم می باشد *همچنین نصب و راه اندازی آن ها آسان بوده و فضای کمی را در خانه اشغال می کنند.

 

نمایندگی پکیج ایساتیس در اردبیل

اگر به دنبال نمایندگی پکیج ایساتیس در اردبیل می باشید. شما می توانید از طریق مجموعه تاسیسات بابامرادیبا این مرکز تعمیرات پکیج ایساتیس در تماس باشد ما در این
مجموعه سعی نمودیم با استفاده از سرویس کارهای با تجربه و نمایندگی فروش قطعات پکیج در اردبیل تمامی امکانات رفاهی و آب رفاه حال مشتریان را برای شما عرضه نماید. اگر در پکیج خود دچار مشکلی شده اید می توانید با مجموعه فراز تعمیر تماس بگیرید. لازم به ذکر است برای بهتر شدن نوع خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس در اردبیل انواع خطاهای ارائه شده پکیج را بشناسید. و نحوه رفع آنها رادر این مقاله یاد بگیریم.

شماره تلفن نمایندگی ایساتیس اردبیل

ما با ارائه دستورالعمل های نگهداری و سرویس پکیج ایساتیس در اردبیل به شما این نوید را خواهیم داد. که با اندکی اطلاعات بتوانید تعمیرات پکیج ایساتیس خود را در اردبیل انجام دهید. در اولین مرحله شما باید اصطلاحات مربوط به تعمیرات پکیج ایساتیس را به خوبی و با دقت بخوانید. و در تعمیرات پکیج از آن استفاده بکنید. در اینجا می پردازیم به نحوه آشنا شدن خطای پکیج ایساتیس که اطلاعاتکاملی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
پکیج های ایساتیس با مدل های آجیس کامفورت نیو استیل در بازار گرمایشی عرضه شده است. که هر کدام از این پکیج ها قلق های خاصی نمایندگی ایساتیس در اندیشه برای تعمیرات دارد. به طور مثال در سیستم پکیج کامفورت ایساتیس شما برای بالا بردن بار نیازی به مانومتر ندارید.
بلکه در صفحه دیجیتال شما عقربه ای وجود نداردبه صورت کامپیوتری عقربه نشانگر میزان فشار وارده بر سیستم می باشد و همچنین اگر شما در دستگاه مدل کامفورت پکیج ایساتیس خطای e۱ را مشاهده کردید.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *